Araç Filosuna Bir Yenisi Daha Eklendi
25.01.2020
Başkan Aygün Şampiyonu Kutladı
24.01.2020
Cuma Buluşmaları Devam Ediyor
24.01.2020
Anasayfa > KURUMSAL > Başkan Yardımcıları
 
 

Kemal BAYRAKTAR
(kemalbayraktar@derince.bel.tr)


Kemal Bayraktar, 1979 yılında Derince de dünyaya geldi. Sırasıyla Derince Turgut Reis İlköğretim Okulu, Derince 19 Mayıs Orta Okulu, Derince 19 Mayıs Lisesinde okudu. Azerbaycan Bakü Mühendislik Üniversitesi Yabancı Diller Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı ile Azerbaycan Dili ve Edebiyatı bölümlerinde lisans eğitimleri aldı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı İSKİ de görev yaptı.
 
Sonra sırasıyla;
Derince Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü,
Derince Belediyesi Çenesuyu AŞ Tesis Müdürlüğü,
24.25.26 Dönem TBMM Milletvekili Danışmanlığı,
Çayırova Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü,
Çayır ova Belediyesi Belediye Başkan Yardımcılığı,
TÜBİTAK MARMARA TEKNOKENT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Özel Kalem Müdürlüğü görevlerinde bulundu.
Kemal Bayraktar evli ve 1 çocuk babasıdır...


Bağlı Birimler :
  - Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  - Bilgi İşlem Müdürlüğü
  - Destek Hizmetleri Müdürlüğü
  - Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü
  - Yazı İşleri Müdürlüğü

 

Adnan PALA
(adnanpala@derince.bel.tr)


1973 Kelkit \ Gümüşhane doğumlu. 1976 yılında ailesi ile birlikte Kocaeli’ nin Derince İlçesine yerleşmiş olup halen Derince’ de ikamet etmektedir. İlk, orta ve lise öğrenimini Derince’ de tamamlayıp, 1992 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Harita Kadastro Bölümünü tamamladı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Lisans programından mezun oldu. 1992 – 1994 yılları arasında özel bir harita firmasında görev yaptı. 1995 – 2014 yılları arasında Kocaeli Derince Belediyesi’ nde personel, şef, müdür ve son olarak Başkan Yardımcılığı görevini ifa etti. 2014 yılı itibari ile Kocaeli İzmit Belediyesi’ nde teknik birimlerden sorumlu Başkan Yardımcısı görevine devam etti.
31 Mart 2019 ‘da yapılan Mahalli İdareler Seçimleri sonrasında Derince Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.


Bağlı Birimler :
  - Emlak ve İstimlak Müdürlüğü
  - Etüt Proje Müdürlüğü
  - İmar ve Şehircilik Müdürlüğü
  - Mezarlıklar Birimi
  - Plan ve Proje Müdürlüğü
  - Yapı Kontrol Müdürlüğü

 

İbrahim ŞİRİN
(ibrahimsirin@derince.bel.tr)


1976 yılında Derince Çınarlı Mahallesinde dünyaya geldi. İlkokulu Derince Çınarlı İlkokulu’nda, Orta Okulu Derince Seka Çocuk Dostları Orta Okulu’nda tamamladıktan sonra 1993 yılında İzmit Lisesini bitirdi. Lisans öğrenimimi Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümünde tamamladı.
2003-2014 yılları arasında kamu kuruluşunda işçi olarak çalıştı. Uludağ Üniversitesi Maliye Kulübü Yönetim Kurulu üyeliği, Çınarlı Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlık ve Yönetim Kurulu üyeliği, Çınarlı Spor Kulübünde Başkan Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu üyeliklerinde bulundu.
AK Parti Teşkilatlarının çeşitli kademelerinde görevlerde bulunduktan sonra 2014 yılında gerçekleşen kongrede AK Parti Derince İlçe Başkanlığına seçildi. İki dönem İlçe Başkanlığından sonra 30.11.2018 tarihinde İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek 31 Mart 2019 ‘da yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde Ak Parti Derince Belediye Başkan Aday Adayı oldu.
31 Mart 2019 ‘da yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde Derince Belediyesi Meclis Üyesi seçildi ve Siyasi Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.
Evli ve 2 çocuk babasıdır.


Bağlı Birimler :
  - Evlendirme Memurluğu
  - Hukuk İşleri Müdürlüğü
  - Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
  - Muhtarlık İşleri Müdürlüğü
  - Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü
  - Teftiş Kurulu Müdürlüğü
  - Zabıta Müdürlüğü

 

Abbas BAYRAK
(abayrak@derince.bel.tr)


.


Bağlı Birimler :
  - Fen İşleri Müdürlüğü
  - Park ve Bahçeler Müdürlüğü
  - Temizlik İşleri Müdürlüğü
  - Tesisler Müdürlüğü

 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita

 

Yerel Yönetimde şeffaflığın sağlanması, bireylerin yönetime ortak olması, Belediye – Vatandaş kaynaşmasının gerçekleşmesi için yöneten ve yönetilen arasındaki engelleri ortadan kaldırarak, siz vatandaşlarımızın sorunlarının en kolay şekilde yetkililere ulaştırılması, böylece sorunların çözümlenmesini hedefleyen yep yeni bir projeyi hayata geçirdik.

 

ÇÖZÜM MASASI Nasıl İşliyor?

 

Çözüm Masasının işleyişinde tüm iletişim araçları etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Belediye hizmet binamızda oluşturulan Çözüm Masası aracılığı ile halkımızın müracaatları şu şekilde alınmaktadır;

 

Kişisel Başvuru;

 

Belediyemize şahsen gelerek müracaat eden vatandaşlarımız Çözüm Masası uzmanları tarafından karşılanmaktadır. Kişinin kişisel bilgileri ve müracaatın özeti sisteme kaydediliyor. Kaydedilen bu bilgi müracaat konusuna göre ilgili Belediye birimi tarafından görülüyor. İlgili birimin verdiği cevap sistemden de takip edilerek size müracaatınızın cevabı iletiliyor.

 

Telefon Aracılığı ile Başvuru;

 

239 44 66 numaralı telefonumuz mesai saatleri içerisinde aranabilmektedir. Arayan vatandaşlarımız  uzmanlarımız tarafından cevaplandırılmakta ve aynı şekilde sisteme kaydedilerek ilgili birimden cevap alınıp müracaat sahibine dönülmektedir.

 

İnternet Aracılığı ile Başvuru;

 

İnternet kullanıcıları müracaatını sisteme kaydedebilmekte ve sisteme kaydedilen bu müracaatlar Çözüm Masası ekibimiz tarafından takip edilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

 

 Şikayet ve İstekleriniz İçin  

 

Çözüm Masası vatandaşlarımızın yönetime katılması ve yönetimi destekleyebilmesi için bilgi ve belgelere ulaşmasını kolaylaştırmakla birlikte vatandaşlarımızın bilgiye ulaşım haklarını kullanmasını da sağlamaktadır.

 

 Önceki Başvurularınız Takip Etmek İçin

">Çözüm Masası
Derince Kurumlar