HABER
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber
Başkan Aygün: Gençlerimizin Daima Yanındayız
Orjinal Resim

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, TÜBİTAK'ın düzenlediği yarışma için Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi’nde çalışmalarını sürdüren üniversite öğrencileri ile bir araya geldi

 

Gençlik Merkezi’nde Çalışıyorlar

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün ilçeye kazandırdığı Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi, ilçede eğitim ve sporun yeni üssü olmayı başarmıştı. Yaz döneminde yoğun ilgi gören merkezden faydalanan gençler çok önemli projeleri de hayata geçiriyor. Üniversite öğrencisi olan Yiğit Gaygusuz, Metehan İncekara, Oğuzhan Özen, Latif Yazıcı, Emirhan Sönmez ve Burak Salça da Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi’nin müdavimlerinden.

 

Sabit Kanatlı İnsansız Hava Aracı

Daha önce Gençlik Merkezi’ne yaptığı ziyaretler esnasında TÜBİTAK'ın düzenlediği yarışma için sabit kanatlı insansız hava aracı tasarlayan üniversiteli gençlerle bir araya gelen Başkan Aygün, öğrencileri bu kez belediyede misafir etti. Konuklarına ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Aygün, “Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Projeleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunduğumuz gençlerimizin çalışmalarını önemsiyor ve destekliyoruz. Allah'ın izniyle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da onların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.