HABER
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber
Alo Vefa´dan Tunahan´a Doğum Günü Sürprizi
Orjinal Resim

Derince Belediyesi Alo Vefa Hattı ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı hafta sonu Tunahan Çakır’a doğum günü sürprizi yaptı

                    

Örnek Çalışmalar

Alo Vefa Hattı ile sosyal belediyecilik alanında örnek çalışmalara imza atan Derince Belediyesi sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı süreçte de vatandaşların daima yanında olmaya devam ediyor. Salgının başladığı ilk gün itibariyle başta sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş üstü, kronik hastalığı bulunan ve ihtiyaç sahibi vatandaşlar olmak üzere çalışmalarını çok kapsamlı bir şekilde sürdüren Alo Vefa Hattı ekipleri örnek uygulamalara imza atıyor.

 

14 Bin 53 Haneye Hizmet

Koronavirüsle mücadele sürecinde bugüne dek 14 bin 53 haneye hizmet ulaştırarak vatandaşlarla gönül köprüleri kuran Alo Vefa Hattı ekipleri, hafta sonu bu kez doğum günü mutluluğuna da ortak oldu. İbni Sina Mahallesi’nde ikamet eden Tunahan Çakır ve ailesinin hanelerine doğum günü pastasıyla giden Alo Vefa Hattı ekipleri, yeni yaşına giren Tunahan’a sürpriz doğum günü pastasını vererek ailenin mutluluğuna mutluluk kattı.

Fotoğraflar