HABER
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber
Yoğun Kar Mesaisi Sürüyor
Orjinal Resim

Kocaeli genelinde yoğun bir şekilde devam eden kar yağışına karşı teyakkuz halinde olan Derince Belediyesi ekipleri karla mücadele çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor

 

Ekipler Teyakkuz Halinde

Meteoroloji Müdürlüğü’nün yaptığı yoğun kar yağışı uyarıları üzerine hazırlıklarını tamamlayan ve bekleyişe geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların kar yağışından olumsuz etkilenmemeleri için 24 saat aralıksız olarak çalışmalarını sürdürüyor. Cumartesi günü akşam saatlerinde başlayan ve hafta sonunu beyaz bir örtüyle kaplayan kar yağışına karşı çalışmalarını hızlandıran Derince Belediyesi ekiplerinin gayretleriyle ilçedeki tüm yollarda herhangi bir sıkıntı yaşanmadan ulaşım sağlanıyor.

 

24 Saat Esaslı Çalışıyorlar

Yaşanabilecek olumsuzluklarla karşı Derince Belediyesi ekipleri, iş makinaları, kar küreme ve tuzlama araçları ile birlikte çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Sokağa çıkma yasağının uygulandığı süreçte kar mesaisine yoğun bir şekilde devam eden ekipler başta köy yolları ve ana arterler olmak üzere yolları sürekli temizleyerek, açık tutuyor. Derince Belediyesi ekipleri vardiya usulü çalışarak 24 saat boyunca ilçenin her noktasında karla mücadele ve buzlanmaya karşı çalışmalarına devam ediyor.

Fotoğraflar