HABER
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber
Başkan Aygün´den Kaymakam Dallı´ya Hayırlı Olsun Ziyareti
Orjinal Resim

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve meclis üyeleri, Derince Kaymakamlığı’na atanan Meftun Dallı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

 

Kaymakam Meftun Dallı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Maltepe Kaymakamlığı görevinden Derince Kaymakamlığı’na atanan Meftun Dallı, ilçeye gelerek yeni görevine başladı. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün de belediyedeki AK Parti’li meclis üyeleriyle birlikte nezaket ziyaretleri kapsamında yeni görevine başlayan Derince Kaymakamı Meftun Dallı’ya bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

 

Projelerle İlgili İstişare

Kaymakam Dallı’ya görevinde başarılar temennisinde bulunan Başkan Aygün, “Kaymakamımıza yeni görevinde başarılar diliyorum. İlçemiz için inşallah birlikte güzel hizmetlere imza atacağız. Derince’miz için hayırlı, uğurlu olsun” dedi. Derince Kaymakamı Meftun Dallı da ziyaretlerinden dolayı Başkan Aygün’e ve meclis üyelerine teşekkürlerini ileterek memnuniyetini dile getirdi. Başkan Aygün ve Kaymakam Dallı arasında yapılan görüşmede ilçede hizmete sunulan ve yapımı planlanan projeler hakkında da istişareler gerçekleşti.

Fotoğraflar