Başkan Aygün’den Gaziler Günü Mesajı
19.09.2019
Cevabımızı Yaptığımız Hizmetlerle Veriyoruz
18.09.2019
Çalışanlarımızla Büyük Bir Aileyiz
18.09.2019
Anasayfa > Haberler > Derince Belediyesi'nde Bayram Coşkusu
Derince Belediyesi'nde Bayram Coşkusu
Dokuz günlük bayram tatili öncesi mesainin son gününde belediye çalışanları ile bir araya gelen Başkan Aygün, tüm çalışanların Ramazan Bayramı’nı tebrik etti

Başkan Aygün Çalışanlarla Buluştu

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, 4 Haziran Salı günü başlayacak olan Ramazan Bayramı öncesin mesainin son gününde belediye çalışanları ile bir araya geldi. 9 günlük bayram tatiline çıkacak olan personellerle bayramlaşan Başkan Aygün, ilk olarak merkez binadaki personelleri ziyaret etti. Ardından Çenesuyu A.Ş., Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personellerinin görev yaptığı birimleri ziyaret eden Başkan Aygün, tüm çalışanlara aileleriyle birlikte sağlık ve huzur dolu bir bayram süreci diledi.

 

Amacımız Derinceye Hizmet Etmek

Tüm çalışanlarla tek tek sohbet ederek bayramlarını tebrik eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, birlikte büyük bir aile olduklarını vurguladı. Belediye bünyesinde görev yapan tüm çalışanların tek amacının Derincelilere en iyi hizmeti sunmak olduğunu belirten Başkan Aygün; “Derince Belediyesi olarak gönül belediyeciliği anlayışıyla halkımızın tüm sorunlarına çözüm üretmek için gayret gösteriyoruz. Bu anlayışla hizmet veren tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin, bayramınız mübarek olsun” dedi.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar