Belediye Derincespor Ailesi Bayramlaştı
15.08.2019
Çocukların Bayram Hediyesi Zeki Amcalarından
12.08.2019
Derince'de Bayram Coşkuyla Kutlandı
12.08.2019
Anasayfa > Haberler > Başkan Aygün'den Anlamlı Ziyaretler
Başkan Aygün'den Anlamlı Ziyaretler
Sürekli halkla iç içe olan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bayramda yaptığı anlamlı ziyaretlerde Derinceli vatandaşların evlerine konuk oldu

Kent Meydanı’nda Sohbet

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, gönül belediyeciliği anlayışıyla yoluna devam ederken, ilçe halkıyla bir arada olmaya özen gösteriyor. Her fırsatta Derincelilerle bir araya gelerek, onların görüş ve önerilerini alan Başkan Aygün, Ramazan Bayramı’nda da yine ilçe sakinleri ile birlikteliğini sürdürdü. Başkan Aygün, beraberinde AK Parti Derince İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Pala ile birlikte bayramın üçüncü gününde ilk olarak Derince Kent Meydanı’nda yer alan Hasır Çay Evi’nde vatandaşlarla buluşarak sohbet etti.

 

Hasta ve Yaşlı Ziyaretleri

Kent Meydanı’nda gerçekleşen buluşmanın ardından Başkan Aygün, geçirdikleri rahatsızlık dolayısıyla bayramı evlerinde geçiren vatandaşların hanesine konuk oldu. Başkan Aygün, Sırrıpaşa Mahallesi’nde ikamet eden Kamil Yılmaz ve Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Mehmet Demir’i ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Başkan Aygün ayrıca Çınarlı Mahallesi’nde ikamet eden Derince’nin köklü çınarlarından Hüseyin Adalı’yı evinde ziyaret etti. Ziyaretinde 106 yaşındaki Hüseyin Adalı’nın elini öperek, hayır duasını alan Başkan Aygün, “Büyüklerimiz bizim başımızın tacıdır” dedi.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar