Derince'de Metruk Yapılar Yıkılıyor
09.08.2019
Başkan Aygün: Biz Büyük Bir Aileyiz
09.08.2019
Başkan Aygün’den Müftü Cihan’a Ziyaret
09.08.2019
Anasayfa > Haberler > Şehitlerimiz ve Gazilerimiz, Onurumuzdur
Şehitlerimiz ve Gazilerimiz, Onurumuzdur
Çınarlı Mahallesi'nde yer alan Şehitlik'te dua eden ve ardından Derinceli şehidimiz Serdar Gökbayrak'ın ailesini ziyaret eden Başkan Aygün, "Şehitlerimiz ve gazilerimiz, ülkemizin onurudur. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da onların emanetine sahip çıkmak için çalışmaya devam edeceğiz" dedi

Şehitlik’te Dualar Edildi

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Ramazan Bayramı’nın üçüncü ve son gününde Çınarlı Mahallesi’nde yer alan Şehitlik’i ziyaret etti. Burada kahraman şehitlerimiz için dua eden Başkan Aygün, ardından 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında şehit olan Derinceli Polis Memuru Serdar Gökbayrak’ın ailesinin hanesine konuk oldu. Başkan Aygün ziyareti esnasında şehidimiz Serdar Gökbayrak’ın ailesine hayırlı bayramlar temennisinde bulundu.

 

Gece Gündüz Çalışacağız

Başkan Aygün, ziyareti esnasında yaptığı konuşmada “Rabbim bu cennet vatanı bize emanet eden şehitlerimizin şehadetlerini kabul eylesin. Bizler bugün ülkemizde bayramları huzur içerisinde geçiriyorsak bunu şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Şehitlerimiz ve gazilerimiz, ülkemizin onurudur. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da onların emanetine sahip çıkmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar