Kaşkaldere Mesire Alanına Periyodik Bakım
09.11.2019
Amatör Ruhunu Kaybetmeyen Profesyoneller
08.11.2019
Aygün: Biz Birlikte Derinceyiz
07.11.2019
Anasayfa > Haberler > Belediye Derincespor Seçmelerine Yoğun İlgi
Belediye Derincespor Seçmelerine Yoğun İlgi
Bu sezon TFF 3. Lig'de mücadele verecek olan Belediye Derincespor'un yeni sezon öncesi gerçekleştirdiği profesyonel a takım futbolcu seçmelerine yaklaşık 230 kişi başvurdu

 
230 Başvuru Yapıldı

Bölgesel Amatör Lig’de şampiyon olarak önemli bir başarıya imza atan ve adını 3. Lige yazdıran Belediye Derincespor, yeni sezon öncesi futbolcu seçmeleri yapıyor. Yeni sezonda kentimizi TFF 3. Lig’de temsil edecek olan Belediye Derincespor’un kendi tesislerinde yaptığı profesyonel a takım futbolcu seçmelerine yoğun ilgi gösterildi. 1-5 Temmuz tarihleri arasında yapılacağı açıklanan seçmelere Kocaeli ve ülke genelinden 230 futbolcu başvuru yaptı.

 

 

Yeşilyurt’un Gözetiminde

Derince Belediye Spor Tesisleri’nde gerçekleşen ilk günkü seçmeleri Derince Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Bayraktar, Belediye Derincespor Kulübü Başkanı Ahmet Güntepe, Genel Kaptan Mustafa Polat, yönetim kurulu üyeleri ve transfer komitesi de takip etti. Belediye Derincespor Teknik Direktörü Talip Yeşilyurt ve yardımcılarının dikkatle izlediği seçmelerde başvuran tüm futbolculara eşit şans veriliyor. Çift kale maçlarda detaylı olarak gözlem yapan Yeşilyurt ve ekibi profesyonel kadroda değerlendirmeyi düşündükleri futbolcuları kamp kadrosuna dahil edecek.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar