Gençlik Merkezi İhalesine Yoğun Katılım
07.10.2019
Aygün: Hayat Glutensiz de Güzel
07.10.2019
Müftü Amil'den Başkan Aygün'e Ziyaret
07.10.2019
Anasayfa > Haberler > Başkan Aygün'den Hülagü ve Cantürk'e Ziyaret
Başkan Aygün'den Hülagü ve Cantürk'e Ziyaret
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk'ü ziyaret etti

 
Derince’mize Değer Katacağız

Kent genelinde çeşitli ziyaretlere imza atan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, son olarak Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk ile bir araya geldi. Ziyaretler kapsamında ilk olarak Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü’yü ziyaret eden Başkan Aygün, “Üniversitemiz ile iş birliği içerisinde hareket ederek Derince’mize değer katan projelere imza atacağız” dedi.

 

İş Birliği İçerisinde Olacağız

Başkan Aygün, Rektör Hülagü’ye gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk’e konuk oldu. Cantürk’e çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Aygün, “Kentimize değer katacak çalışmalara imza atmak için tüm kurumlarımızla iş birliği içerisinde olacağız” dedi. Rektör Hülagü ve Başhekim Cantürk de ziyaretlerden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek Başkan Aygün’e çalışmalarında başarılar diledi.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar