Derince’de Mehmetçik için Zafer Duası
12.10.2019
Emniyet Güçlerimizin Her Zaman Yanındayız
12.10.2019
Site Sakinleriyle Kapalı Pazar Değerlendirmesi
10.10.2019
Anasayfa > Haberler > Daha Temiz Bir Derince İçin Hummalı Çalışma
Daha Temiz Bir Derince İçin Hummalı Çalışma
Yeşilin ve mavinin her tonunun en güzel şekilde yansıdığı Derince'de park bahçe ve temizlik çalışmalarına büyük önem verilirken, sivrisineklere karşı da etkin bir ilaçlama çalışması yapılıyor

 
Parklar ve Yeşil Alanlara Bakım

Daha temiz bir ilçe hedefiyle çalışmalarını sürdüren Derince Belediyesi, vatandaşların yaşamaktan mutluluk duyduğu bir kent oluşturmak için yoğun gayret içerisinde. Bu anlayışla faaliyetlerini sürdüren Derince Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yer alan tüm parklar ve yeşil alanlarda bakım, onarım ve temizlik çalışmalarına devam ediyor. Yaptıkları düzenlemelerle çocukların ve ailelerinin daha sağlıklı ve huzurla vakit geçirebilecekleri alanlar oluşturan belediye ekipleri, ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Park ve bahçe düzenlemelerinin yanı sıra ilçe genelinde sivrisineklere karşı da yoğun bir mücadele söz konusu.

 

 

Sivrisineklerle Kapsamlı Mücadele

Derince Belediyesi ekipleri tarafından yaz döneminde yaşanacak sıkıntıları en aza indirmek için sivrisineklere karşı tüm cadde ve sokaklarda araç ile ilaçlama çalışması devam ediyor. Belediye ekipleri bunun yanında vatandaşlara ait özel bahçelerde sineklerin üremesine neden olan içi su dolu bidon ve varillerdeki suları boşaltarak, ilaçlıyor. Derince Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri de ilçedeki hummalı çalışmalarını sürdürüyor. Derincelilerin daha sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için yoğun bir mesai harcayan belediye ekipleri ilçeyi cadde cadde, sokak sokak temizleyerek çevreyi pırıl pırıl bir görünüme kavuşturuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar