Derince’de İhaleye Yoğun Katılım
10.08.2019
Başkan Aygün Sürekli Halkın İçinde
09.08.2019
Derince'de Metruk Yapılar Yıkılıyor
09.08.2019
Anasayfa > Haberler > Uyum İçerisinde Hizmet Edeceğiz
Uyum İçerisinde Hizmet Edeceğiz
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, iade-i ziyaret kapsamında Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün'ün konuğu oldu

 
Büyükakın’dan Aygün’e İade-i Ziyaret

31 Mart seçimlerinin ardından göreve başlayan ve gönül belediyeciliği anlayışıyla ilçe halkına en güzel şekilde hizmet veren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, kendisini ziyaret eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın ile projelerini paylaşarak, istişarede bulundu. Başkan Büyükakın’ın iade-i ziyaret kapsamında gerçekleştirdiği ziyarette Başkan Aygün’ün yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Bayraktar, Adnan Pala. Ayşe Mamat, AK Parti İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu da yer aldı.

 

 

Vatandaşlarımız Gayretimizi Görmektedir

Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “İlçemizde yapacağımız projelerimizle ilgili bir kez daha istişarede bulunduk. Uyum içerisinde çalışarak Derince’mize nice güzel hizmetler kazandıracağız inşallah” dedi. Büyükakın da Aygün’e çalışmalarında başarılar dileyerek “İlkelerimizden ve çizgimizden asla ayrılmayacağız. Teşkilatlar ve belediye yönetimleri olarak şunu unutmayalım ki vatandaşımız bizim samimi gayretimizi görmektedir. Bu gayrete de değer vermektedir” şeklinde konuştu.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar