Derinceliler Bayrama Mutlu Giriyor
09.08.2019
Aygün: Ortak Aklın Gücüne İnanıyoruz
09.08.2019
Derince'de Otoparklar Bayramda Ücretsiz
08.08.2019
Anasayfa > Haberler > Başkan Aygün Projelerini Paylaşıyor
Başkan Aygün Projelerini Paylaşıyor
Kent genelinde çeşitli ziyaretlere imza atan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, yaptığı görüşmelerde Derince'de hayata geçireceği projelerle ilgili istişarede bulunuyor

 
İlk Ziyaret Jandarma Komutanlığına

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, il ve ilçe genelindeki çeşitli ziyaretler gerçekleştirmeye devam ediyor. İstişareye verdiği önemle bilinen Başkan Aygün bu kez beş ayrı kurumu ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, günün ilk ziyaretini Kocaeli İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Arslan’a yaptı. Burada komutanlığa ait Şeref Defteri’ni de imzalayan Aygün, “Kentimizde insanlarımızın huzur ve güvenliği için görev yapan tüm güvenlik güçlerimize teşekkür ediyor, görevlerinde kolaylıklar diliyorum” dedi. Başkan Aygün, sonrasında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimarı ziyaret etti.

 

 

Çocuklarımız İçin Projeler Üretiyoruz

Çintimar’a gerçekleşen ziyarette Derince’de devam eden yaz spor okullarındaki çalışmalar ve önümüzdeki döneme dair projeler paylaşıldı. Sportif faaliyetleri her zaman desteklediklerini belirten Başkan Aygün, “Yarınlarımız olan çocuklarımız için birlikte projeler üretmeye devam ediyoruz” dedi. Başkan Aygün, ayrıca Kent Konut A.Ş. Genel Müdürü Yalçın Özönü ziyaret ederek yeni dönemde kentimizde yapılacak olan çalışmalarla ilgili istişarede bulundu. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün son durağı ise Kocaeli Valiliği oldu. Valilikte ilk olarak Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Kırılmazı ziyaret eden Başkan Aygün sonrasında ise Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney ile bir araya geldi.

 
 
 


   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar