Başkan Aygün Sürekli Halkın İçinde
09.08.2019
Derince'de Metruk Yapılar Yıkılıyor
09.08.2019
Başkan Aygün: Biz Büyük Bir Aileyiz
09.08.2019
Anasayfa > Haberler > Başkan Aygün'den Gümüşhanelilere Ziyaret
Başkan Aygün'den Gümüşhanelilere Ziyaret
Kocaeli Gümüşhaneliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği'ne konuk olan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, "Derincemize değer katan projelere hep birlikte imza atıyoruz" dedi

 
STK’larla İstişareler Sürüyor

Sivil toplum kuruluşları ile istişareye önem veren ve sık sık dernek ziyaretlerinde bulunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, son olarak Kocaeli Gümüşhaneliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne konuk oldu. Ziyarette Başkan Aygün’ün yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Bayraktar ve Adnan Pala, AK Parti Derince İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, Belediye Meclis Üyeleri Kenan Yalçın, Nurhan Baytak, Bahattin Çelik, Hamza Macit ve Furkan Güngör de hazır bulundu.

 

 

Çelik’ten Başkan Aygün’e Teşekkür

Kocaeli Gümüşhaneliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ünal Çelik, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri ile bir araya gelen Başkan Aygün, “Sivil toplum kuruluşlarımızı önemsiyor, istişarede bulunmaya devam ediyoruz. Derincemize değer katan projelere hep birlikte imza atıyoruz. Projelerimizi belirlerken sizlerin fikirleri bizler için de yol gösterici oluyor” dedi. Dernek Başkanı Ünal Çelik de ziyaretlerinden dolayı Başkan Aygün’e teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar