Deprem Şehitlerimiz Dualarla Anıldı
17.08.2019
Derince’de VEFA Zamanı
16.08.2019
Belediye Derincespor Ailesi Bayramlaştı
15.08.2019
Anasayfa > Haberler > Aygün: Ortak Aklın Gücüne İnanıyoruz
Aygün: Ortak Aklın Gücüne İnanıyoruz
Roman Derneklerinin temsilcileri ile bir araya gelen Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, projeleri belirlerken ortak aklın gücüne vurgu yaptı

 
Yelken Kafe’de Buluştular

Toplumun dinamikleri ile sık sık bir araya gelen ve her fırsatta istişarenin önemine vurgu yapan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bu kez Roman Derneklerinin temsilcileri ile buluştu. Başkan Aygün’ün yanı sıra Belediye Meclis Üyesi Nurhan Baytak’ın da hazır bulunduğu Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Türkiye Romanlar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar ve Kocaeli genelindeki Roman derneklerinin başkan ve yöneticileri katıldı.

 

 

STK’larımızın Görüşleri Çok Önemli

Konuklarına toplantıya iştirakleri için teşekkür eden Başkan Aygün, “Roman kardeşlerimize toplantımıza gösterdikleri samimi ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Biz kentimizin geleceğine yatırım yaparken ortak aklın gücüne inanıyoruz. Bu doğrultuda STK’larımızın talep ve önerileri bizim için çok kıymetli” dedi. Türkiye Romanlar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar da gerek milletvekilliği sürecinde gerekse belediye başkanı olarak kente kazandırdığı hizmetler dolayısıyla Başkan Aygün’e teşekkür etti.

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar