Derince Kent Meydanı’nda Aşure İkramı
13.09.2019
İshakçılar’da Güreş Heyecanı
13.09.2019
Başkan Aygün’den Gençlik Merkezi Müjdesi
13.09.2019
Anasayfa > Haberler > Başkan Aygün Sürekli Halkın İçinde
Başkan Aygün Sürekli Halkın İçinde
Derince'de altyapı ve üstyapının tamamen yenilendiği Dernek Sokak'ta bölge sakinleri ile bir araya gelen Başkan Aygün, "Halkımızın yaşamaktan daha da mutluluk duyduğu bir kent oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi

 
Altyapı ve Üstyapı Yenilendi

Vatandaşlardan gelen altyapı ve üstyapı düzenlemeleri ile ilgili taleplerin hızla giderildiği Derince’de yapımı tamamlanan Dernek Sokak, örnek bir görünüme kavuştu. İlk etapta Derince Belediyesi ekipleri tarafından kaldırımları ve üstyapısının söküm işleminin yapıldığı sokakta ardından İSU, Telekom, Sedaş ve İzgaz ekipleri tarafından altyapı tamamen yenilenmişti. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından ise Dernek Sokak, asfaltı, kaldırımları ve orta refüjü tamamen yenilerek kullanıma açılmıştı.

 

 

Başkan Aygün’e Teşekkür

Kısa süreçte tamamlanan Çenedağ Mahallesi Dernek Sokak’taki çalışmaların ardından Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, burada bölge sakinleri ile bir araya geldi. Salon 61’de gerçekleşen buluşmada vatandaşlara yapılan çalışmaları aktaran Başkan Aygün, “Halkımızın yaşamaktan daha da mutluluk duyduğu bir kent oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. Bölge sakinleri de Dernek Sokak’ın yenilenmesinden duydukları memnuniyeti ifade ederek Başkan Aygün’e teşekkür etti.

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar