Festival Heyecanı Dümbüldek’te Yaşandı
14.09.2019
Yenikent Pazarı, Kapalı Pazar'a Taşınıyor
14.09.2019
Hasat Sonu Festivali Coşkuyla Başladı
13.09.2019
Anasayfa > Haberler > DER-MEK'te Kayıtlar Başlıyor
DER-MEK'te Kayıtlar Başlıyor
Bu yıl yedi ayrı eğitim merkezinde ilçe halkına hizmet verecek olan Derince Belediyesi Mesleki Eğitim Kursları'nda kayıtlar 2 Eylül tarihi itibariyle başlıyor

 
Yedi Ayrı Kurs Merkezi

Derince Belediyesi’nin İlçe Halk Eğitim Merkezi ile birlikte eğitime yönelik projeler kapsamında hizmet verdiği Derince Belediyesi Mesleki Eğitim Kurslarında (DER-MEK) yeni dönem öncesi kayıt süreci başlıyor. DER-MEK’te bu yıl yedi ayrı kurs merkezinde düzenlenecek olan kurslarda ilçe halkına ücretsiz olarak eğitim verilecek. Ahşap boyamadan seramik kursuna, pasta yapımından takı tasarımına kadar onlarca branşta gerçekleşecek olan kurslara Derincelilerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

 

 

2 Eylül Pazartesi Başlıyor

DER-MEK çatısı altında eğitimlerin verileceği kurs merkezlerinden Kusachi, Yenikent, Çınarlı ve Fatih Kurs Merkezleri’nde kayıtlar 2 Eylül Pazartesi günü itibariyle başlayacak. DER-MEK’te eğitimlerin verileceği Sırrıpaşa, Mersincik ve İbni Sina Kurs merkezlerinde ise kayıt tarihleri 23-27 Eylül aralığı olarak belirlendi. Kayıt sürecinin ardından eğitimlerin başlayacağı kurslarla ilgili bilgi edinmek isteyenlerin 2231011 ve 2235635 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alabileceği belirtildi.

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar