Gençlik Merkezi İhalesine Yoğun Katılım
07.10.2019
Aygün: Hayat Glutensiz de Güzel
07.10.2019
Müftü Amil'den Başkan Aygün'e Ziyaret
07.10.2019
Anasayfa > Haberler > Yaptığımız Çalışmalar En Güzel Cevaptır
Yaptığımız Çalışmalar En Güzel Cevaptır
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bazı CHP'li meclis üyelerinin kamuoyunu yanlış yönlendirmeye yönelik yaptıkları beyanatlarına cevap verdi

Taş Duvar İhalesi Hazır

Başkan Aygün’ün konuyla ilgili yaptığı açıklama şu şekilde; “Kentimizde yayın yapan bazı basın yayın organlarında Derince Belediyesi CHP Meclis Üyeleri Nuri Paşa ve Yılmaz Filiz’in aktardığı Derince Çınarlı Mahallesi’nde yolların çöktüğü ve ilgilenen olmadığına yönelik beyanatlar ne yazık ki iyi niyet taşımamaktadır. Söz konusu sıkıntının olduğu nokta Çınarlı Mahallesi Kılavuz Sokak olup bu bölgede en kısa zamanda taş duvar yapımı için çalışmalarımız devam etmektedir. Çöken yola taş duvar yapımı ile ilgili ihale bayram öncesi yapılmış olup, yasal sürecin ardından ilgili kuruluşla sözleşme imzalanmıştır.”

 

İyi Niyetli Değiller

“Sıkıntı yaşanan bölgedeki vatandaşlarımıza ve haberde adı geçen CHP meclis üyelerine konuyla alakalı gerekli teknik bilgiler verilmiştir. Buna rağmen amaçları hizmet etmek değil şov yapmak olan sayın meclis üyeleri halkımızı ve kamuoyunu yanlış yönlendirmişlerdir. Sayın meclis üyelerinin belediyemizin yaşanan sıkıntıyla ilgilenmediğine yönelik söylemleri doğruluktan ve iyi niyetten uzak bir yaklaşımdır”

 

Halkımızı Kandırmayın

“Mensubu oldukları partinin siyasi politikalarına yakışır bir tavırla amaçlarının hizmet olmadığını ortaya koymuşlardır. CHP’li meclis üyelerine tavsiyem ilçemizin yararına olacak işlerin içinde olsunlar. Öneri ve görüşlerini basın üzerinden değil de meclis çatısı altında veya 7/24 bizlere ulaşarak dile getirebilirler. Halkımızı kandırmaya yönelik bu tarz işlere tevessül etmesinler. Belediyemiz ilgili birimleri aracılığıyla konuyla yakından ilgilenmekte olup, ihalenin yasal süreci içerisinde bu sorun giderilecektir”   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar