Derince Sıfır Atık Projesinde Örnek Oluyor
08.10.2019
KOÜ’den Meme Kanseri Farkındalık Yürüyüşü
08.10.2019
Gençlik Merkezi İhalesine Yoğun Katılım
07.10.2019
Anasayfa > Haberler > Başkan Aygün Şampiyonları Kutladı
Başkan Aygün Şampiyonları Kutladı
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, çeşitli branşlarda önemli derecelere imza atarak Derince'nin gururu olan sporcular Anıl Koçak, Süleyman Meydan ve Mert Doğan'ı tebrik etti

 
Derince, Sporun da Merkezi Oldu

Sporda önemli başarıların merkezi olan Derince’de gerek takım sporları gerekse bireysel branşlarda elde edilen dereceler ilçeyi sporun merkezi konumuna getirdi.  Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün de elde ettikleri başarılarla ilçenin gururu olan sporcuları makamında kabul ederek, tebrik etti. Başkan Aygün, ilk olarak Down Sendromlular Futsal A Milli Takımı ile başta Avrupa üçüncülüğü olmak üzere birbirinden önemli başarılara imza atan Anıl Koçak ile bir araya geldi.

 

 
Altyapı ve Tesisleşme Vurgusu

Daha sonra İngilterede düzenlenen Sualtı Hokeyi U-24 Dünya Şampiyonasında altın madalya kazanan Milli Takımımızın Derinceli sporcusu Mert Doğan ile görüşen Başkan Aygün, son olarak Çorluda düzenlenen Muay Thai Kick Boks Şampiyonasında birinci olan Süleyman Meydan ile bir araya geldi. Sportif faaliyetleri her zaman desteklediklerini belirten Başkan Aygün, “Gençlerimizin bu başarılara imza atması bizleri gururlandırıyor. Altyapıya ve tesisleşmeye yapacağımız yatırımlarla ilçemizdeki başarı artarak devam edecek” dedi.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar