Başkan Aygün’den İshakçılar’a Müjdeler
14.09.2019
Belediye Derincespor Berabere Kaldı: 0-0
14.09.2019
Festival Heyecanı Dümbüldek’te Yaşandı
14.09.2019
Anasayfa > Haberler > Daima Gençlerimizin Yanındayız
Daima Gençlerimizin Yanındayız
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, yeni eğitim-öğretim döneminin başlaması dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır'ı ziyaret etti

 
Başkan Aygün’den Karabayır’a Ziyaret

2019-2020 eğitim-öğretim yılı ve İlköğretim Haftası etkinliklerinin Yunus Emre İlkokulu’nda düzenlenen törenlerle başladığı Derince’de yeni dönem maratonu start aldı. Yeni eğitim döneminin başlaması dolayısıyla Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün de beraberinde Derince Belediyesi Meclis Üyesi Ayhan Aksoy ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır’ı ziyaret etti. Yeni eğitim-öğretim döneminin hayırlara vesile olmasını temenni eden Başkan Aygün, Derince Belediyesi olarak her zaman eğitim camiasının yanlarında olduklarının mesajını verdi.

 

 
Her şey Çocuklarımız ve Gençlerimiz İçin

Başkan Aygün, konuşmasında “Eğitim döneminin başta öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Bizler de inşa edeceğimiz Gençlik Merkezleri, eğitim, kültür ve spora olan yatırımlarımızla daima gençlerimizin yanındayız. Her şey geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimiz için” dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır da eğitime olan katkıları dolayısıyla Başkan Aygün’e teşekkür etti. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne yaptığı ziyaret esnasında çalışanları da ziyaret ederek, görevlerinde kolaylıklar diledi.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar