Kapalı Pazar İçin Komisyon Kuruldu
13.10.2019
Derince’de Mehmetçik için Zafer Duası
12.10.2019
Emniyet Güçlerimizin Her Zaman Yanındayız
12.10.2019
Anasayfa > Haberler > Başkan Aygün Yörükler’in Konuğu Oldu
Başkan Aygün Yörükler’in Konuğu Oldu
Sivil toplum kuruluşları ile istişareye önem veren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, son olarak Fatih Mahallesi'nde yer alan Kocaeli Yörükleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti

 
STK Buluşmaları Devam Ediyor

Katılımcı yönetim anlayışı gereği ilçedeki sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelmeye özen gösteren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Aygün, STK buluşmaları kapsamında son olarak Fatih Mahallesinde yer alan Kocaeli Yörükleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Başkan Aygün’ün Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altay, Derince Belediyesi Meclis Üyeleri Kenan Yalçın, Mustafa Morgül, Abdullah Yıldırım ve Ayhan Aksoy ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Kocaeli Yörükleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mahmut Budak, Oğuz Boyları Konfederasyonu Başkanı Mehmet Özer, Fatih Mahallesi Muhtarı Mutlu Karakaş ve dernek üyeleri de hazır bulundu.

 

 

Bir Araya Gelmeye Devam Edeceğiz

Gönül belediyeciliği anlayışı doğrultusunda dernekler ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Başkan Aygün, sivil toplum kuruluşlarının fikirlerinin kendileri için çok önemli olduğuna bir kez daha vurgu yaptı. Kocaeli Yörükleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin yaptığı çalışmalarla Derince’ye artı değer kazandırdığını belirten Başkan Aygün, “İlçemizin geleceğine yönelik çalışmalar yaparken toplumumuzun tüm kesimlerinden gelen fikirlerden yararlanıyoruz. Bu doğrultuda STK’larımız bizim en önemli yol arkadaşlarımız. Derincemize değer katacak projeler için bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar