Derince’de Yeni Düzenleme
13.11.2019
Hobi Bahçesi'nde Son Dokunuşlar
12.11.2019
Kadırga Yolu Soğuk Asfalt ile Kaplandı
12.11.2019
Anasayfa > Haberler > Aygün’den Erol ve Aydınlık’a Ziyaret
Aygün’den Erol ve Aydınlık’a Ziyaret
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Doğan Erol ve Hasan Aydınlık'ı ziyaret ederek istişarede bulundu

 
Başkan Aygün’den Temaslar

İl ve ilçe genelinde çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, beraberinde Derince Belediyesi Meclis Üyesi Nurhan Baytak ile birlikte son olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Doğan Erol ve Hasan Aydınlık ile bir araya geldi. Başkan Aygün, ilk olarak hac ibadetini yerine getirerek kutsal topraklardan dönen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Doğan Erolu ziyaret ederek, “Rabbim ibadetlerinizi kabul eylesin. Herkese bu duyguyu yaşamayı nasip etsin” dedi.

 

Uyumlu Çalışma Vurgusu

Başkan Aygün, Doğan Erol’la gerçekleştirdiği görüşmenin ardından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığına atanan Hasan Aydınlıka ziyarette bulundu. Aydınlık’a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Aygün, vatandaşlara hizmet noktasında Büyükşehir ve ilçe belediyeleri olarak uyumlu çalışmanın önemine vurgu yaptı. Erol ve Aydınlık da ziyaretlerden duydukları memnuniyetleri ifade ederek Başkan Aygün’e çalışmalarında başarılar dilediler.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar