En Özel Hobi Bahçesi
15.11.2019
Derince Akşamları Bir Başka Güzel
15.11.2019
Derincemiz İçin Çalışıyoruz
15.11.2019
Anasayfa > Haberler > Başkan Aygün, Şampiyonu Uğurladı
Başkan Aygün, Şampiyonu Uğurladı
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Amerika'da yapılacak olan Biathle-Triathle Dünya Şampiyonası'nda mücadele verecek olan Kocaeli Yüzme Kulübü Sporcusu Ahmet Ege Önder'e başarılar diledi

 
Avrupa Şampiyonu Unvanına Sahip

Ülkemizi Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılacak olan Biathle-Triathle Dünya Şampiyonasında temsil edecek olan Kocaeli Yüzme Kulübü ailesi, şampiyona öncesi Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ü ziyaret etti. Başkan Aygün’ün makamında gerçekleşen görüşmede Kocaeli Yüzme Kulübü Antrenörü Sabri Bozca, şampiyon sporcumuz Ahmet Ege Önder ve sporcumuzun babası İlker Önder yer aldı. 23-27 Ekim tarihleri arasında Florida eyaletinde gerçekleşecek olan şampiyonaya katılacak olan Ahmet Ege Önder 21 Ekim’de bu zorlu yarış için kentimizden yola çıkacak.

 

Başarımız Daha da Artacak

Daha önce Portekiz’de yapılan Avrupa Şampiyonasında şampiyon olan Ahmet Ege Önder’in aynı başarısını Dünya Şampiyonası’nda da sürdürmesi temennisinde bulunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Derince Belediyesi olarak bizlerin hedefi gençlerimizin spor yapabilecekleri tesis sayısını arttırarak onların başarılarına katkı sunmak. Ben inanıyorum ki mahallelerimize inşa edeceğimiz Gençlik ve Spor Merkezleri tamamlandıkça başarı oranımız da aynı oranda artacaktır. Bu vesileyle ülkemizi Dünya Şampiyonası’nda temsil edecek olan kıymetli sporcumuza ve kulübümüze gönülden başarılar diliyorum” dedi.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar