Derince’de Hummalı Çalışmalar
27.02.2020
Başkan Aygün’den Regaib Kandili Mesajı
26.02.2020
KADEM’den Köylere Kooperatif Hamlesi
26.02.2020
Anasayfa > Haberler > Başkan Aygün'den 10 Kasım Mesajı
Başkan Aygün'den 10 Kasım Mesajı
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 81'inci yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81’inci yıldönümü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımlayan Başkan Aygün, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Yaşamını milletimize adamış, ulusal birliğimiz ve bağımsızlık mücadelemizin öncüsü olan Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürkü, vefatının 81’inci yıldönümünde rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum. Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarının Cumhuriyetimizi kurarken amaçladığı ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma gayesi bugün bizim de en önemli hedefimiz olmuştur. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde her geçen gün büyüyen ve gelişen ülkemiz, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Cumhuriyetimizin ideallerini ve kıymetli halkımızın hayallerini gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarına Yüce Allahtan rahmet diliyor, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum."   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita

 

Yerel Yönetimde şeffaflığın sağlanması, bireylerin yönetime ortak olması, Belediye – Vatandaş kaynaşmasının gerçekleşmesi için yöneten ve yönetilen arasındaki engelleri ortadan kaldırarak, siz vatandaşlarımızın sorunlarının en kolay şekilde yetkililere ulaştırılması, böylece sorunların çözümlenmesini hedefleyen yep yeni bir projeyi hayata geçirdik.

 

ÇÖZÜM MASASI Nasıl İşliyor?

 

Çözüm Masasının işleyişinde tüm iletişim araçları etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Belediye hizmet binamızda oluşturulan Çözüm Masası aracılığı ile halkımızın müracaatları şu şekilde alınmaktadır;

 

Kişisel Başvuru;

 

Belediyemize şahsen gelerek müracaat eden vatandaşlarımız Çözüm Masası uzmanları tarafından karşılanmaktadır. Kişinin kişisel bilgileri ve müracaatın özeti sisteme kaydediliyor. Kaydedilen bu bilgi müracaat konusuna göre ilgili Belediye birimi tarafından görülüyor. İlgili birimin verdiği cevap sistemden de takip edilerek size müracaatınızın cevabı iletiliyor.

 

Telefon Aracılığı ile Başvuru;

 

239 44 66 numaralı telefonumuz mesai saatleri içerisinde aranabilmektedir. Arayan vatandaşlarımız  uzmanlarımız tarafından cevaplandırılmakta ve aynı şekilde sisteme kaydedilerek ilgili birimden cevap alınıp müracaat sahibine dönülmektedir.

 

İnternet Aracılığı ile Başvuru;

 

İnternet kullanıcıları müracaatını sisteme kaydedebilmekte ve sisteme kaydedilen bu müracaatlar Çözüm Masası ekibimiz tarafından takip edilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

 

 Şikayet ve İstekleriniz İçin  

 

Çözüm Masası vatandaşlarımızın yönetime katılması ve yönetimi destekleyebilmesi için bilgi ve belgelere ulaşmasını kolaylaştırmakla birlikte vatandaşlarımızın bilgiye ulaşım haklarını kullanmasını da sağlamaktadır.

 

 Önceki Başvurularınız Takip Etmek İçin

">Çözüm Masası
Derince Kurumlar