Derince'de Kentsel Dönüşüm Bilgilendirmesi
15.01.2020
Millet Kıraathanesi’nde Peyzaj Düzenlemesi
15.01.2020
Başkan Aygün, Çalışmalarını Paylaşıyor
14.01.2020
Anasayfa > Haberler > Önce Sohbet, Sonra Yürüyüş
Önce Sohbet, Sonra Yürüyüş
Derince'de her hafta pazar günleri farklı bir bölgede gerçekleşen sabah namazı buluşmalarına bu kez İstasyon Camii ev sahipliği yaptı. Kılınan sabah namazının ardından sohbetlerle devam eden program sahilde gerçekleşen yürüyüşle tamamlandı

 
Derince İlçe Müftülüğü ve Derince Belediyesi’nin her hafta pazar günleri ilçe genelindeki farklı bir camide düzenledikleri sabah namazı buluşmaları tüm güzelliğiyle devam ediyor. İlçedeki sabah namazı buluşmasının bu seferki adresi Deniz Mahallesi’ndeki İstasyon Camii oldu. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve İlçe Müftüsü Mecit Amil’in de katıldığı programda kılınan sabah namazının ardından Kur’an-ı Kerim okundu, sohbetler ve dualar edildi. İkramların da gerçekleştiği buluşmanın ardından ise Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve vatandaşlar, Derince Sahili’nde yürüyüş yaparak pazar günkü programı noktaladı.
 
 
 


   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita

 

Yerel Yönetimde şeffaflığın sağlanması, bireylerin yönetime ortak olması, Belediye – Vatandaş kaynaşmasının gerçekleşmesi için yöneten ve yönetilen arasındaki engelleri ortadan kaldırarak, siz vatandaşlarımızın sorunlarının en kolay şekilde yetkililere ulaştırılması, böylece sorunların çözümlenmesini hedefleyen yep yeni bir projeyi hayata geçirdik.

 

ÇÖZÜM MASASI Nasıl İşliyor?

 

Çözüm Masasının işleyişinde tüm iletişim araçları etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Belediye hizmet binamızda oluşturulan Çözüm Masası aracılığı ile halkımızın müracaatları şu şekilde alınmaktadır;

 

Kişisel Başvuru;

 

Belediyemize şahsen gelerek müracaat eden vatandaşlarımız Çözüm Masası uzmanları tarafından karşılanmaktadır. Kişinin kişisel bilgileri ve müracaatın özeti sisteme kaydediliyor. Kaydedilen bu bilgi müracaat konusuna göre ilgili Belediye birimi tarafından görülüyor. İlgili birimin verdiği cevap sistemden de takip edilerek size müracaatınızın cevabı iletiliyor.

 

Telefon Aracılığı ile Başvuru;

 

239 44 66 numaralı telefonumuz mesai saatleri içerisinde aranabilmektedir. Arayan vatandaşlarımız  uzmanlarımız tarafından cevaplandırılmakta ve aynı şekilde sisteme kaydedilerek ilgili birimden cevap alınıp müracaat sahibine dönülmektedir.

 

İnternet Aracılığı ile Başvuru;

 

İnternet kullanıcıları müracaatını sisteme kaydedebilmekte ve sisteme kaydedilen bu müracaatlar Çözüm Masası ekibimiz tarafından takip edilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

 

 Şikayet ve İstekleriniz İçin  

 

Çözüm Masası vatandaşlarımızın yönetime katılması ve yönetimi destekleyebilmesi için bilgi ve belgelere ulaşmasını kolaylaştırmakla birlikte vatandaşlarımızın bilgiye ulaşım haklarını kullanmasını da sağlamaktadır.

 

 Önceki Başvurularınız Takip Etmek İçin

">Çözüm Masası
Derince Kurumlar