Derince'de Önce Sohbet, Sonra Yürüyüş
24.02.2020
Derince’de Metruk Yapılara Geçit Yok
23.02.2020
Derince’de Birlik, Beraberlik
22.02.2020
Anasayfa > Haberler > Başkan Aygün Şampiyonu Kutladı
Başkan Aygün Şampiyonu Kutladı
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, U 14 Türkiye Atletizm Festivali'nde şampiyon olan Sağlıklı Anneler Mutlu Aileler Spor Kulübü Sporcusu Ekin Yurttaş'ı tebrik etti

 
Ekin Yurttaş Türkiye Şampiyonu Oldu

21-22 Ocak tarihlerinde Ataköy Atletizm Salonu’nda gerçekleşen Türkiye U14 Salon Atletizm Festivali’nde yarışan Sağlıklı Anneler Mutlu Aileler Spor Kulübü Sporcusu Ekin Yurttaş, önemli bir başarıya imza attı. 60 metre yarışını birinci olarak tamamlayan ve Türkiye şampiyonluğuna uzanan Ekin Yurttaş, beraberinde babası Suat Yurttaş, antrenörü Abdil Ceylan ve Derince Belediyesi Meclis Üyesi Tayfun Tosun ile birlikte Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ü ziyaret etti.

 

 

Tesislerle Birlikte Başarı da Artacak

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aygün, “Derince Belediyesi olarak gençlerimize spor yapacakları yeni alanlar kazandırmak için çalışıyoruz. Dumlupınar’da Gençlik ve Spor Merkezimizi inşa ediyoruz. Artından Fatih Mahallesi ve diğer bölgelerde çalışmalarımız devam edecek. İnanıyorum ki bu tesislerimizin sayısı arttıkça spordaki başarımız da aynı oranda artacak. Sporcumuz Ekin Yurttaş’ı da elde ettiği bu dereceden dolayı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita

 

Yerel Yönetimde şeffaflığın sağlanması, bireylerin yönetime ortak olması, Belediye – Vatandaş kaynaşmasının gerçekleşmesi için yöneten ve yönetilen arasındaki engelleri ortadan kaldırarak, siz vatandaşlarımızın sorunlarının en kolay şekilde yetkililere ulaştırılması, böylece sorunların çözümlenmesini hedefleyen yep yeni bir projeyi hayata geçirdik.

 

ÇÖZÜM MASASI Nasıl İşliyor?

 

Çözüm Masasının işleyişinde tüm iletişim araçları etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Belediye hizmet binamızda oluşturulan Çözüm Masası aracılığı ile halkımızın müracaatları şu şekilde alınmaktadır;

 

Kişisel Başvuru;

 

Belediyemize şahsen gelerek müracaat eden vatandaşlarımız Çözüm Masası uzmanları tarafından karşılanmaktadır. Kişinin kişisel bilgileri ve müracaatın özeti sisteme kaydediliyor. Kaydedilen bu bilgi müracaat konusuna göre ilgili Belediye birimi tarafından görülüyor. İlgili birimin verdiği cevap sistemden de takip edilerek size müracaatınızın cevabı iletiliyor.

 

Telefon Aracılığı ile Başvuru;

 

239 44 66 numaralı telefonumuz mesai saatleri içerisinde aranabilmektedir. Arayan vatandaşlarımız  uzmanlarımız tarafından cevaplandırılmakta ve aynı şekilde sisteme kaydedilerek ilgili birimden cevap alınıp müracaat sahibine dönülmektedir.

 

İnternet Aracılığı ile Başvuru;

 

İnternet kullanıcıları müracaatını sisteme kaydedebilmekte ve sisteme kaydedilen bu müracaatlar Çözüm Masası ekibimiz tarafından takip edilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

 

 Şikayet ve İstekleriniz İçin  

 

Çözüm Masası vatandaşlarımızın yönetime katılması ve yönetimi destekleyebilmesi için bilgi ve belgelere ulaşmasını kolaylaştırmakla birlikte vatandaşlarımızın bilgiye ulaşım haklarını kullanmasını da sağlamaktadır.

 

 Önceki Başvurularınız Takip Etmek İçin

">Çözüm Masası
Derince Kurumlar