Başkan Bulut’tan 23 Nisan Mesajı
22.04.2018
Bulut, Türkiye'nin İlk Sondaj Gemisini İnceledi
21.04.2018
YSK'nin Seçim Kararları Resmi Gazete'de
21.04.2018
Anasayfa > Haberler > Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'de
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'de
Cumhurbaşkanı Erdoğan, özel uçak "CAN" ile TSİ 23.50'de Amerika Birleşik Devletleri'nin başkenti Washington'a geldi

 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "CAN" ile TSİ 23.50de Amerika Birleşik Devletlerinin başkenti Washingtona geldi. Erdoğan, Andrews Hava Üssüne gelişinde ABD Protokol Genel Müdür Vekili Rosemerie Pauli ile Türkiyenin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç tarafından karşılandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile Milli Savunma Bakanı Fikri Işık da Washingtona geldi.

 

 
Cumhurbaşkanı Erdoğana coşkulu karşılama

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Andrews Hava Üssünden, konaklayacakları Blair Housea geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD ziyareti süresince konaklayacağı Blair Housea gelişinde kentteki Türkler ve diğer vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.

 

"2,7 milyon Suriyeliye ev sahipliği yaptığınız için teşekkür ederiz"

Erdoğan, Blair Housea gelişinde kendisini caddede bekleyen kentteki Türkler ve diğer vatandaşlar tarafından karşılandı. "Türkiyeyi seviyoruz", "PKK-YPG/PYD-DEAŞ terörünü durdurun", "2,7 milyon Suriyeliye ev sahipliği yaptığınız için teşekkür ederiz", "İslamofobiye karşı bir araya geldik" yazılı pankartlar ve Erdoğan posterleri taşıyan grup, Türk bayraklarıyla Cumhurbaşkanı Erdoğana sevgi gösterilerinde bulundu.

 

Erdoğan, Trump ile baş başa görüşecek

Washingtonda ABD Başkanı Donald Trump ile baş başa görüşme gerçekleştirecek Cumhurbaşkanı Erdoğanın, ziyareti çerçevesinde sivil toplum ve düşünce kuruluşları ile iş dünyası temsilcilerini de ayrı ayrı kabul etmesi planlanıyor.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Vapur Saatleri
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar
Faydalı Linkler