Belediye Derincespor’un Rakibi Aliağa
09.12.2018
Gönül Birliği İçerisinde Çalışıyoruz
09.12.2018
Bulut: Eğitim Bizim Olmazsa Olmazımız
07.12.2018
Anasayfa > Haberler > Mardinliler’de Dualar Şehitlerimiz İçin
Mardinliler’de Dualar Şehitlerimiz İçin
Marmara Mardinliler Derneği tarafından Zeytin Dalı Operasyonu’nda şehit olan kahraman askerlerimiz için Kur'an-ı Kerim tilaveti ve Mevlid-i Şerif okutuldu. Program sonunda konuşan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, "Kahraman vatan evlatlarımız, ülkemizin ve milletimizin bekası için Afrin’de tüm düşmanlarımıza karşı mücadele ediyor" dedi

 
Programa Katılım Yoğundu

Marmara Mardinliler Derneği tarafından Deniz Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde yer alan dernek binasında Afrin’de gerçekleşen Zeytin Dalı Operasyonu’nda şehit olan kahraman askerlerimiz için Kur an-ı Kerim tilaveti ve Mevlid-i Şerif okutuldu. Programa İlçe Kaymakamı Akın Yılmaz, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, MHP İlçe Başkanı Zeki Omurca, Marmara Mardinliler Derneği Başkanı Ekrem Güneri, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve temsilcileri, kaymakamlık ve belediye daire müdürleri ile dernek üyeleri katıldı.

 

 

“Allah milletimizi muzaffer eylesin”

Program sonunda açılış konuşmasını yapan Marmara Mardinliler Derneği Başkanı Ekrem Güneri, “Ülkemiz için canlarını gözünü kırpmadan ortaya koyan şehitlerimizi burada rahmet ve minnetle anıyoruz. Rabbim, Afrin’de vatanımız için düşmanla göğüs göğüse çarpışan askerlerimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi. Başkan Bulut yaptığı konuşmada, “Kahraman vatan evlatlarımız, ülkemizin ve milletimizin bekası için Afrin’de tüm düşmanlarımıza karşı mücadele ediyor. Rabbim tüm güvenlik güçlerimize güç, kuvvet versin. Dualarımız Afrindeki kahraman vatan evlatlarımız için. Allah milletimizi ve devletimizi daima muzaffer eylesin” dedi. Şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyen İlçe Kaymakamı Yılmaz, “Ülkenin bekası ve devletimizin geleceği için düşman karşısında destanlar yazan, Afrin’i teröristlere dar eden ve bu uğurda şehitlik mertebesine ulaşan kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim tüm Mehmetçiklerimizin yardımcısı olsun” dedi.

 

 

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Vapur Saatleri
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar