Hava Yolunu Geçen Yıl 210 Milyon Yolcu Kullandı
07.01.2019
Yenikent’te Kurslara Yoğun İlgi
07.01.2019
Soğuk Havalarda Sokakta Kimse Kalmasın
07.01.2019
Anasayfa > Haberler > Esnaflar Turnuvası’nda Heyecan Başladı
Esnaflar Turnuvası’nda Heyecan Başladı
Derince Belediyesi'nin öncülüğünde bu yıl sekizincisi düzenlenen Esnaflar Futbol Turnuvası'nın açılışına yoğun ilgi gösterildi

 
20 Takım Mücadele Ediyor

Futbolda önemli organizasyonlara ev sahipliği yapan Derince’de Ramazan ayı ile birlikte yeni bir etkinlik daha sahne aldı. Artık geleneksel hale gelen Derince Belediyesi Esnaflar Futbol Turnuvası sekizinci yılında da büyük heyecana sahne olmaya aday. 20 takımın katılımıyla Derince Belediyesi Spor Tesisleri’nde gerçekleşecek olan Esnaflar Futbol Turnuvası’nın açılış törenine başta Derince Kaymakamı Akın Yılmaz ve Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut olmak üzere ilçe protokolü ve sporseverler yoğun ilgi gösterdi.

 

 

Bulut ve Yılmaz, Konuşma Yaptı

Açılışta bir konuşma yapan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, “Sporun ruhuna uygun ve kazananın dostluk olmasını ümit ettiğim bu organizasyonda mücadele eden tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sportif faaliyetlere destek olmaya devam edeceğiz” dedi. Derince Kaymakamı Akın Yılmaz da konuşmasında sporun birleştirici özelliğine vurgu yaptı. Konuşmaların ardından start alan turnuvanın açılış maçında Derince Gençlik Köse Yıldızspor, Vizyon İnşaat’ı 5-3 mağlup etti.

 

 

 

 

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar