Derincemize Önemli Yatırımlar Kazandıracağız
16.06.2019
Derince’de Gençlik Merkezleri Hayata Geçiyor
14.06.2019
Derince’yi Neler Bekliyor
13.06.2019
Anasayfa > Haberler > İsmetpaşa Millet Bahçesi Olsun
İsmetpaşa Millet Bahçesi Olsun
Sosyal medyada #ismetpaşamilletbahçesiolsun adı altında başlatılan kampanyaya attığı twitlerle katılan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, “Milletimizin stadı bundan sonra da milletimizin yeşil alanı olsun. Bence de #ismetpaşamilletbahçesiolsun" paylaşımını yaparak, kampanyaya destek verdi

 
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Açıklamaları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim sürecinde verdiği en önemli müjdeler arasında yer alan Millet Bahçesi projesi ülke çapında büyük ilgi uyandırdı. Cumhurbaşkanı Erdoğan bu süreçte yaptığı açıklamalarda ilk olarak Atatürk Havalimanı’nın boşalan alanının Millet Bahçesi’ne dönüştürüleceğini ifade etmişti. Millet Bahçesi projesinin sadece bununla sınırlı kalmayacağını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın birçok ildeki eski statları Millet Bahçesine dönüştüreceklerini açıklaması Kocaeli ve Derince’de de büyük heyecan uyandırdı.

 

Başkan Bulut Kampanyaya Destek Verdi

Bu açıklamalar üzerine sosyal medyada Derinceli 18 yaşındaki genç Uğurcan Tutak’ın Başkan Bulut’a çağrıda bulunmasıyla başlatılan kampanya ile #ismetpaşamilletbahçesiolsun hashtagiyle binlerce mesaj paylaşıldı. İsmetpaşa Stadı’nın yıkılan arazisinin yeşil alan olarak korunması ve halka açılmasını isteyen Kocaelililer, yaptıkları paylaşımlarla twitterda ses getirdi. Konuyla ilgili twitter üzerinden bir değerlendirmede bulunan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut da “Milletimizin stadı bundan sonra da milletimizin yeşil alanı olsun. Bence de #ismetpaşamilletbahçesiolsun" paylaşımını yaparak kampanyaya destek verdi.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar