Yesevi Camii’nde Hummalı Çalışmalar
09.01.2019
Derince’de Denetim Komisyonu Belirlendi
09.01.2019
Derince İHL Spor Salonu’nda Sona Gelindi
08.01.2019
Anasayfa > Haberler > Hedefimiz Daha Güçlü Bir Türkiye
Hedefimiz Daha Güçlü Bir Türkiye
Denizciler Caddesi'nde yer alan esnafları ziyaret eden Başkan Bulut, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak, "Hedefimiz güçlü meclis, güçlü cumhurbaşkanı ve daha güçlü bir Türkiye" dedi

 
Başkan Bulut Esnafları Ziyaret Etti

24 Haziran seçimleri öncesi siyasi partiler çalışmalarını hızlandırırken Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut da beraberinde AK Parti Derince İlçe Teşkilatı yöneticileri ile birlikte Denizciler Caddesi’nde yer alan esnafları ziyaret etti. Ziyaretlerinde esnaflar ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Bulut, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak, “Ülkemizde yeni bir yönetim modelinin hayata geçeceği 24 Haziran seçimleri büyük önem arz ediyor. Hedefimizi güçlü meclis, güçlü cumhurbaşkanı ve daha güçlü bir Türkiye” dedi.

 

 

Uyum İçerisinde Çalışıyoruz

Seçim sürecinde herkese büyük sorumluluklar düştüğünü belirten Başkan Bulut, “Meclis ve cumhurbaşkanı ne kadar ahenk içinde çalışırsa ülkemiz de o kadar kazanacaktır. Biz de yerel yönetimler olarak bu uyumla birlikte sizlere kalıcı eserler kazandırmaya devam edeceğiz. Derince Belediyesi olarak, bugüne dek gerek Büyükşehir belediyemiz gerekse merkezi hükümetimiz ile uyum içerisinde çalışarak hizmete sunduğumuz projelerimiz ortada. Biz millet olarak her daim bir olduğumuz birlik olduğumuz müddetçe ülkemiz büyümeye ve gelişmeye devam edecek” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar