Eğitimcilerden Başkan Bulut’a Teşekkür
20.02.2019
TBMM Başkanı Yıldırım Görevini Adan'a Devretti
19.02.2019
4 İlçede Yollara Bakım ve Onarım Yapılacak
18.02.2019
Anasayfa > Haberler > Hedefimiz Daha Güçlü Bir Türkiye
Hedefimiz Daha Güçlü Bir Türkiye
AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve AK Parti Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin, seçim çalışmaları kapsamında Derince’de esnafları ziyaret etti

 
 
 
24 Haziran Dönüm Noktası Olacak

24 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimler öncesi çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Derince İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği program doğrultusunda bu kez esnaf ziyaretleri gerçekleşti. AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve AK Parti Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin’in katılımlarıyla gerçekleşen programa teşkilat mensupları da eşlik etti. İlk olarak Denizciler Caddesi’nde gerçekleşen ziyaretlerde esnaflar ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Bulut, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye için dönüm noktası olduğunu ifade ederek, “Bütün hedefimiz güçlü meclis, güçlü hükümet ve sonuçta daha güçlü bir Türkiye oluşturmak” dedi.

 

 

Cımbızlar Camii Derneği’ne Ziyaret

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve AK Parti Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin, esnaf ziyaretlerinin ardından Cımbızlar Camii Derneği’ne konuk olarak burada vatandaşlarla sohbet etti. AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, seçimlerin ardından hayata geçecek yeni sistem hakkında bilgiler verdi. Cumhurbaşkanlığı yönetim sistemi ile birlikte Türkiye’nin çok daha hızlı büyümeye başlayacağını belirten Çakır, “2023, 2053 ve 2071 hedefine doğru ilerlerken ülkemiz için çok kritik bir seçim sürecinin arifesindeyiz. İnanıyorum ki halkımız 24 Haziran tarihinde de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde partimize sahip çıkarak gereğini yapacaktır.” dedi.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar