DEAH Mescidi Yenilendi
11.02.2019
Rıza Bey Konağı Tarihe Işık Tutacak
11.02.2019
Derince'nin Nüfusu: 140 Bin 982
01.02.2019
Anasayfa > Haberler > Hakemler İftarda Derince’de Buluştu
Hakemler İftarda Derince’de Buluştu
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Kocaeli Şubesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar organizasyonu bu yıl Derince Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu'nda yapıldı

 
Hakem Camiası Tek Yürek Oldu

Derince Yavuz Sultan Mahallesi’nde hizmet veren Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu, çok önemli bir organizasyona daha ev sahipliği yaptı. Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Kocaeli Şubesi’nin her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlediği iftar programının bu yılki adresi Yelken Kafe oldu. Hakem camiasının yoğun ilgi gösterdiği iftar programına Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, AK Parti Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, AEK Parti Derince İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tanju Yılmaz, Kocaeli Hakemler Derneği Başkan Vekili Tuncer Çetinkaya, Kocaeli İl Hakem Kurulu Başkanı Ersin Yıldırım, ilimizde görev yapan ve emekli olmuş hakem ve gözlemciler ile çok sayıda davetli katıldı. İftar programında açılış konuşmasını yapan Kocaeli Hakemler Derneği Başkan Vekili Tuncer Çetinkaya, “Geleneksel olarak düzenlediğimiz bu organizasyonun amacı sosyalleşme, birlik ve bütünlüğü sağlamak. Uzun yılların ardından aramızda gördüğümüz büyüklerimiz var. Hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi. 

 

 

Kocaeli, Türkiye’nin En Güçlü Üç İlinden Biri

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut yaptığı konuşmada, “Sizleri Derince’mizde ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Derince Belediyesi olarak spora her zaman katkı sunuyoruz ve bundan sonra da katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.  Programda bir selamlama konuşması yapan Derince Kaymakamı Akın Yılmaz ise, “Ramazan ayı karşılıklı dayanışmamızın, kalbi duygularımızın doruk noktasına ulaştığı önemli günler. Yüce Allah’tan diliyorum ki hepimizi sağlık, afiyet içerisinde nice bayramlar nasip eylesin” dedi. Başbakan Yardımcısı Fikri Işık yaptığı konuşmada, “Artık sporu sağlığın ayrılmaz bir paçası olarak görüyoruz. Sporla sağlığı birbirinden ayıran hiçbir yaklaşımı kabul etmiyoruz. Bizler hükümet olarak sporu esas alan politikalar yürütürken belediyelerimizde de sporun tüm alanlara yayılması ve her gencimize ulaşma hedefiyle hareket ettik. 15 sene sonra geldiğimiz noktada şu anda Kocaeli, özellikle amatör sporlarda Türkiye’nin altyapısı en güçlü ilk üç ilinden biri konumunda” dedi.

 
 
 
 
 


   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar