Sağlıkta Millileşme Savunma Sanayi Kadar Önemli
08.11.2018
Meclis'te İki Madde Görüşüldü
07.11.2018
Fidanlar, Fidanlarla Büyüyor
07.11.2018
Anasayfa > Haberler > Derince’de Çok Önemli Panel
Derince’de Çok Önemli Panel
AK Parti Kocaeli Milletvekili ve MKYK Üyesi Emine Macit Zeybek'in konuşmacı olarak katılacağı Müge Uçar'ın 'Kocaeli'ye Kadın Eli Değecek; Kadının Sesi Kocaeli' konulu paneli Derince'de yapılacak

Yelken Kafe’de Düzenlenecek

Kocaeliye Kadın Eli Değecek; Kadının Sesi Kocaeli programları kapsamında daha önce Gölcük ve Körfezde paneller yaparak; binlerce kadını panelde buluşturan Araştırmacı-Yazar Müge Uçar, 3. programını Derincede düzenleyecek.  Derince Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi’nin katkılarıyla gerçekleşecek olan panel 20 Ekim Cumartesi günü (Bugün) saat 15.30’da Derince Yavuz Sultan Mahallesi’nde yer alan Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda yapılacak.

 

Emine Macit Zeybek Katılıyor

Kadının Siyasetteki Yeri konulu panele; panelist olarak Adalet ve Kalkınma Partisi Kocaeli Milletvekili-MKYK Üyesi Av. Emine Macit Zeybek;  Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Tuba Doğan, Sabancı Ortakları ve Çalışanları İlkokulu Müdürü Selila Karagülle Çelik, Sırrıpaşa Mahalle Muhtarı Hülya Yıldırım ve Gazeteci Süriye Çatak Tek katılacak. Panele herkesin davetli olduğunu belirten moderatör Müge Uçar, çok önemli bilgilerin katılımcılarla paylaşılacağını ifade etti.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Vapur Saatleri
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar