Derince Belediyesi'ne Çevre Ödülü
10.06.2019
Aygün: Bu Güzellikleri Beraber Korumalıyız
10.06.2019
Başkan Aygün Cemiyetlerde
10.06.2019
Anasayfa > Haberler > Derince’de Birlik, Beraberlik Gecesi
Derince’de Birlik, Beraberlik Gecesi
Ülkü Ocakları Derince İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği Birlik ve Beraberlik Gecesi, ünlü sanatçılar ve vatandaşların katılımı ile coşku içerisinde geçti

 
Kapalı Spor Salonu Tıklım Tıklım

Derince Yenikent Mahallesi’nde yer alan Kapalı Spor Salonu çok önemli bir etkinliğe daha ev sahipliği yaptı. Ülkü Ocakları Derince İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği Birlik ve Beraberlik Gecesi, coşku içerisinde geçerken, programda ünlü sanatçılar sahne aldı. Ülkü Ocakları Derince İlçe Başkanı Burak Dolan ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Gökhan Özkara, MHP Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca, Derinceli Şehidimiz Jandarma Er Emre Kaan Arlının babası Şaban Arlı, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, Ülkü Ocağı yöneticileri ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

 

 
Ünlü Sanatçılar Sahne Aldı

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualarla başlayan programda açılış konuşmasını Ülkü Ocakları Derince İlçe Başkanı Burak Dolan yaptı. Dolan’ın günün anlam ve önemine binaen yaptığı konuşmanın ardından Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Gökhan Özkara da bir selamlama konuşması yaptı. Protokol konuşmalarının ardından düzenlenen mehteran gösterisi ve konserler ile Derince Kapalı Spor Salonu’nu dolduran binlerce kişi birlik ve beraberlik gecesinin coşkusunu yaşadı. Osman Öztunç, Ahmet Şafak ve Aşık Sefai’nin sahne aldığı konserde ünlü sanatçılar seslendirdiği vatan şarkılarıyla katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı.

 

 

 

 

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar