Çalışanlarımızla Büyük Bir Aileyiz
18.09.2019
Aygün: Gönül Birliği İçerisinde Çalışıyoruz
17.09.2019
İlk Gençlik Merkezi Dumlupınar’a Yapılacak
17.09.2019
Anasayfa > Haberler > Derince’de Bayram Mesaisi
Derince’de Bayram Mesaisi
Derince Belediyesi ekipleri, Ramazan Bayramı öncesinde ilçede kapsamlı bir çalışma gerçekleştiriyor. Cadde ve sokaklarda hummalı bir temizlik işlemi sürdürülürken ilçedeki yeşil alanlarda ise bakım çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor

 
 
Belediye Ekipleri Çalışmalara Devam Ediyor

İlçe halkının temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için gece gündüz demeden çalışan Derince Belediyesi ekipleri, Ramazan Bayramı öncesinde de ilçe genelinde yoğun mesai harcıyor. Belirlenen program dahilinde belediye ekipleri sokak sokak, cadde cadde, park park tertemiz bir Derince için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Derince’de yer alan tüm cadde ve sokaklarla beraber yeşil alan ve parklarda da temizlik, bakım ve onarım işlemleri yapılıyor.

 
 

Yollar ve Parklar Bayrama Hazırlanıyor

Derince Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri cadde ve sokaklarda ilk etapta ot küreme işlemi ile çalışmalarına başlıyor. Bunun ardından sırasıyla süpürme ve yıkama işlemleri gerçekleştiren ekipler kaldırımları, caddeleri ve sokakları pırıl pırıl bir görünüme kavuşturuyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de Derince’de bulunan tüm yeşil alan ve parklarda çim biçimi, ağaç budama ve peyzaj çalışmaları ile bayram hazırlıklarını sürdürüyor. Belediye ekiplerinin gerçekleştirdiği yoğun mesainin ardından yeşil alan ve parklar tertemiz bir şekilde ilçe halkının kullanımına sunuluyor.

 

 

 

 

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar