İzmit’te 30 Türde Balıkçılık Yapılabiliyor
14.02.2019
Sanayi Üretimi 2018'de Arttı
14.02.2019
Yesevi Camii Derince’ye Çok Yakıştı
12.02.2019
Anasayfa > BAŞKAN > Başkanın Mesajı
 
 
30 Mart 2014’te yapılan yerel seçimlerde, halkımızın bize bir dönem daha gösterdiği teveccühün gururunu yaşarken, omuzlarımıza yüklenen sorumluluğun da bir kat daha arttığının farkındayız.
Bugüne kadar inanmadığımız hiçbir sözü söylemedik, inanmadığımız hiçbir sözün de arkasında durmadık. 2004-2009 yılları arasında da 5 yıl boyunca sizlere hizmet etme imkanını bulmuştuk. Çok şükür o dönemde de Derincemize söz verip de yapamadığımız hiçbir projemiz olmadı.
Bu bilinçle hizmet yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz.
Daha modern ve yaşanılabilir bir kent oluşturmak için belirlediğimiz projelerimizi, muhalefetin, sivil toplum kuruluşlarımızın ve toplumun tüm dinamikleriyle birlikte yaşama geçirerek Derincemizi güzel yarınlara hazırlayacağız.
Hükümetimiz ve Büyükşehir Belediyemiz ile uyumlu bir şekilde yapacağımız çalışmalardaki ana gayemiz, Derince halkının mutluluğu olacaktır.
Halkımızdan aldığımız güç ile Derince’nin geleceğini birlikte şekillendirecek ve Derince’yi marka bir şehir haline getireceğiz.
Şimdi sizlerle yine birlikteyiz. Biz hep birlikte Derinceyiz. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür ediyor, dualarınızı bekliyoruz.
Huzurlu ve mutlu olmanız dileklerimle.
Ali Haydar BULUT
Harita Mühendisi
Derince Belediye Başkanı


 
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar